Schody


DOŚWIADCZENIE

Firma Gradom od ponad 20 lat zajmuje się wykonywaniem schodów z kamieni naturalnych i aglomarmurów.

OFERTA

Wykonujemy schody zewnętrzne i wewnętrzne z takich materiałów jak:

– granity we wszystkich dostępnych na rynku kolorach i strukturach

– marmury
– aglomarmury

REALIZACJA

Poprzez nowoczesny park maszynowy i zastosowanie zaawansowanych technologii, zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz szybkość w realizacji zamówień (14 dni).

WALORY SCHODÓW WYKONANYCH Z KAMIENIA

Najlepszą i najbardziej trwałą formą schodów są schody z kamienia. Mają bardzo dużą trwałość i na pewno będą służyć przez wiele lat. Kamień, z jakiego mogą zostać wykonane schody jest bardzo zróżnicowany (granit, marmur, aglomarmur) zarówno za względu na kolorystykę, jak i strukturę (użylenie). Dlatego każdy bez problemu dobierze dla siebie rodzaj kamienia pasujący do planowanego wnętrza.

Nieco inaczej wygląda sprawa schodów zewnętrznych. W związku z panującym w naszej szerokości geograficznej klimatem, jedynym możliwym do zastosowania materiałem jest granit. Najczęściej stosuje się połączenie granitu polerowanego i płomieniowanego, co zabezpiecza użytkowników przed nadmierną śliskością i w efekcie możliwością doprowadzenia do wypadków.

Jedyną wadą schodów kamiennych jest koszt ich wykonania. Zwraca się on jednak przez wiele lat użytkowania bez konieczności dokonywania jakichkolwiek napraw.

Proponujemy Państwu alternatywę, wykorzystując aglomarmur. Zastosowanie tego rodzaju materiału pozwala na znaczne oszczędności w porównaniu do innych kamieni naturalnych dochodzące nawet do 60% wartości. Szeroka paleta oferowanych przez nas kolorów pozwoli dopasować je zarówno do istniejących, jak i dopiero projektowanych wnętrz.