O firmie


Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe GRADOM powstało w 1995 roku, na bazie doświadczeń w obróbce kamieni naturalnych i produkcji wyrobów kamieniarskich, ich sprzedaży i montażu, a także w oparciu o gruntowną znajomość branży i realiów rynku.

Od początku istnienia firma główny nacisk postawiła na jakość sprzedawanych wyrobów, ale też na solidność wykonania usługi montażu i obsługi posprzedażowej.

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Dywitach koło Olsztyna, gdzie znajduje się centrum logistyczno-biurowe oraz zakład produkcyjny. Posiadamy ponadto punkt ekspozycji wyrobów kamieniarskich zlokalizowany w Olsztynie przy ul. Poprzecznej 7A.

Współpracujemy z najbardziej liczącymi się na polskim rynku importerami kamienia naturalnego, co pozwala nam utrzymywać doskonałą jakość w zestawieniu z konkurencyjnymi cenami.

Od 2005 roku nasza firma jako pierwsza w regionie rozpoczęła bezpośredni import konglomeratu marmuru (aglomarmuru) z Włoch, który od tego czasu stał się kluczowym produktem firmy. W następnych latach poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejną grupę materiałową, jaką stanowią konglomeraty kwarcogranitów (kwarce). Inną nowością,  wprowadzoną w 2015 r., są spieki kwarcowe, które przez swoje właściwości i bardzo szerokie spektrum zastosowania stanowią doskonałe uzupełnienie naszej oferty.

Po dziesięciu latach możemy z całą pewnością stwierdzić, że były to dobre decyzje, które dziś zaowocowały statusem lidera w regionie.

Obecnie obsługujemy odbiorców detalicznych, hurtowych oraz deweloperów z całej Polski północnej.

Podążanie za światowymi trendami oraz wdrażanie nowoczesnych  technologii popartych ciągłym podnoszeniem naszych umiejętności jest gwarancją, że oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe wymagania techniczne, a ich wysoka jakość oraz estetyka spełni oczekiwania naszych Klientów.

Jako partner skuteczny i niezawodny gwarantujemy pełne zadowolenie Klienta w myśl zasady: wysoka jakość za najniższą cenę.