Blaty


DOŚWIADCZENIE

Firma GRADOM od blisko 30 lat zajmuje się wykonywaniem blatów kuchennych, łazienkowych, lad podawczych i stołów roboczych z kamienia naturalnego (granit, marmur, trawertyn, onyks) i od ponad 10 lat z konglomeratów (aglomarmur, kwarc). W roku 2015 pojawiły się też pierwsze realizacje ze spieków kwarcowych.

OFERTA

Oferujemy kilkadziesiąt kolorów naturalnego kamienia importowanego z wielu krajów (Hiszpania, Włochy, Szwecja, Turcja, Finlandia, Brazylia, Wenezuela, Indie, kraje Afryki), jak również pochodzenia krajowego. Paletę kolorystyczną i strukturalną doskonale uzupełnia bardzo szeroka gama dostępnych u nas  konglomeratów.

Wykonujemy najwyższej jakości:

BLATY KUCHENNE

–  blaty z podwieszanymi zlewozmywakami

– blaty ze zlewozmywakami i płytami grzewczymi wpuszczonymi w jego powierzchnię

– blaty z ociekaczami

– blaty z frezowanymi rowkami ociekowymi

BLATY ŁAZIENKOWE

BOKSY KASOWE

LADY PODAWCZE

LADY RECEPCYJNE

STOŁY ROBOCZE

A także: ekskluzywne wykończenie krawędzi blatu kuchennego, pogrubianie blatu przez tzw. podklejki oraz blaty z możliwością niewidocznego ogrzania jego powierzchni.

DORADZTWO

Gorąco zachęcamy Państwa do kontaktu z nami w celu doboru najlepszych rozwiązań dopasowanych indywidualnie do Państwa oczekiwań.

Służymy Państwu pełnym doradztwem i zachęcamy do korzystania z naszych doświadczeń i wiedzy pozyskanej przez lata pracy.

Polecamy Państwa uwadze stale poszerzaną galerię naszych realizacji, w której znajdują się wszelkie możliwe i dostępne u nas rozwiązania dotyczące blatów i aranżacji wnętrz.

 

REALIZACJA

Poprzez nowoczesny park maszynowy i zastosowanie zaawansowanych technologii, zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz szybkość w realizacji zamówień (3-7 dni).

WALORY BLATU WYKONANEGO Z KAMIENIA

Odpowiednio dobrany kamień naturalny lub konglomerat jest najlepszym materiałem do wykonania blatów. Szeroki wybór barw i struktur pozwala nadać każdemu wnętrzu indywidualny charakter. Blaty kuchenne wykonane z kamienia naturalnego oprócz walorów wizualnych cechują się także niezwykłą trwałością i odpornością na wszelkiego rodzaju substancje chemiczne mogące pojawić się w każdej kuchni, co pozwala eksploatować je przez długie lata w sposób bez obsługowy.

Ważne, aby naturalne piękno i wyjątkowość kamienia dobrać odpowiednio do charakteru i  aranżacji mieszkania, domu, biura czy lokalu użyteczności publicznej. Blat łazienkowy, kuchenny lub lada wykonana z granitu czy marmuru stanowi niepowtarzalny element każdego wnętrza.